LV RU
Kopš 2004.gada izstrādāti
334 Projekti
Sazinies ar mums::
info@ecube.lv

Rīgas svētki 2016

Mājas lapas izstrāde Rīgas svētki pasākumiem: web dizains, mājas lapas programmēšana un tehniskais atbalsts

Vairāk

Jūrmala Randevu

Laimas Vaikules festivāla Jūrmala Randevu mājas lapas izstrāde. Mājas lapā pieejama informācija par festivāla dalībniekiem, viesiem, norises vietu un laiku, jaunumi, galerija u.c.

Vairāk

RaimondsPauls.lv

Oficiālās Maestro Raimonda Paula skaņdarbu elektroniskā kataloga mājas lapas izstrāde. Mājas lapa ir plašākais pieejamais interneta resurss par Maestro Raimonda Paula skaņdarbiem, tai skaitā dziesmu vārdiem un notīm.

Vairāk

Luxury Resorts Collection

Mājas lapas izstrāde, web dizians un mājas lapas programmēšana. Online rezervācijas sistēmas integrēšana mājas lapā.

Vairāk

Iseli-Swiss.com

Mājas lapas izstrāde un programmēšana Šveices asināšanas iekārtu ražošanas uzņēmumam Iseli-Swiss.com ar vairāk kā 50.gadu pieredzi

Vairāk

SELVA BŪVE

Jaunās mājas lapas izstrāde, animāciju programmēšana un lapas pielāgošana mobilajām ierīcēm. Izveidots responsīvais dizains. Flash animāciju aizstāšana ar JavaScript.

Vairāk
Slide 1

Pakalpojumi - web dizains, mājas lapu izstrāde, SEO

Interneta veikala izstrāde

Specializējamies interneta veikalu izstrādē, liela pieredze - vairāk kā 70 e-veikali, daudz iestrādes un funkcionāli moduļi, t.sk., piegāde: DPD, Omniva, Pasta stacija; sinhronizācija ar Jūsu vai piegādātāja noliktavas uzskaites sistēmām.

uzzini vairāk

Mājas lapas izstrāde

Veicam dažādas sarežģītības mājas lapas izstrādi sākot ar vienkāršām vizītkartes mājas lapām līdz funkcionāli plašām interenta vietnēm ar preču katalogiem, rezervācijas un CRM sistēmām.

uzzini vairāk

Mājas lapu uzturēšana

Mēs nodrošinām mājas lapas uzturēšanas, tehniskā atbalsta, satura rediģēšanas, kā arī mājas lapas servera jeb hostinga pakalpojumus. Piedāvājam gan mākoņserverus, gan virtuālos serverus - VPS. SSL sertifikātu pieslēgšana.

uzzini vairāk

Logo izstrāde

Individuāla logo dizaina izstrāde Jūsu uzņēmuma identitātes izcelšanai; Profesionāla pieeja katra logo dizaina izstrādei. Veidojam gan vienkāršus teksta logo, gan grafiskus piktogrammu un illustrāciju logotipus.

uzzini vairāk

Web dizains

Piedāvājam gan vienkāršu tipveida mājas lapas dizainu, tai skaitā no dizaina paraugiem, gan individuālu grafiskā dizaina izstrādi, kas precīzi atbilst Jūsu vajadzībām un identitātei. Nodrošinām grafiskā diziana kodēšanu HTML un CSS formātā - dizaina maketēšanu.

uzzini vairāk

SEO Google optimizācija

Mājas lapas SEO optimizācija vai t.s. Google optimizācija. Mājas lapas Google pozīciju celšana pēc noteiktiem atslēgvārdiem t.sk. Yandex, Bing, u.c. Reklāma Google un Yandex. Mājas lapas koda optimizācija. Strādājam uz rezultātu.

uzzini vairāk

Mums uzticas

  • www.rigassvetki.lv
  • www.bilesuparadize.lv
  • www.purnavumuiza.lv
  • www.cipsi.lv
  • www.selvabuve.lv
Web dizains, mājas lapu un interneta veikalu izstrāde, SEO Google optimizācija. Mēs veicam web dizaina izstrādi, mājas lapu un interneta veikalu izstrādi, uzturēšanu, kā arī mājas lapu Google optimizāciju labākiem meklēšanas rezultātiem. Realizēti vairāk kā 293 projekti kopš 2004.gada.
Web dizains, mājas lapu un interneta veikalu izstrāde, SEO Google optimizācija. Mēs veicam web dizaina izstrādi, mājas lapu un interneta veikalu izstrādi, uzturēšanu, kā arī mājas lapu Google optimizāciju labākiem meklēšanas rezultātiem. Realizēti vairāk kā 293 projekti kopš 2004. gada.
uz augšu