Kas ir Wordpress platforma
un kādas ir tās priekšrocības.

Pašlaik pasaulē populārākā CMS jeb satura pārvaldes sistēma ir WordPress un tam ir savs pamats. Taču nereti cilvēku zināšanas par to aprobežojas ar nosaukumu. Tas ir saprotams, ja cilvēkam nav bijusi vajadzība pēc tās, cilvēks ir interneta lietotājs un tā satura patērētājs.

Taču savādāk ir tad, ja rodas vajadzība veidot jaunu interneta mājaslapu vai gadījumā, kad jau eksitējošai mājaslapai ir nepieciešama modernizācija un ir jāiet līdzi laikam. Tādā gadījumā ir īstais brīdis izpētīt iespējamos variantus un kuru no tiem izvēlēties kā piemērotāko jums. Kas ir WordPress un kādas ir tās piedāvātās iespējas, uzzināsiet izlasot rakstu.

WordPress ir ļoti vienkārša un viegla vadība un navigācija.
Pastāvīgi tiek uzlabotas un piedāvātas dažādas iespējas, spraudņi.
WordPress ir optimizēta priekš SEO visos aspektos – teksti, bildes un video.

Kas ir WordPress platforma?

WordPress ir atvērtā koda jeb angliski – open source satura pārvaldes sistēma, kura ir brīvi pieejama lietošanai, pārbūvei un tālākai izplatīšanai bez maksas. Tas nozīmē, ka jums nav jāpērk dārga licence, kā tas varētu būt gadījumā, ja jūs izvēlētos citu CMS platformu.

Saskaņā ar 2017. gada februāra wikipedia.org datiem , WordPress aizņem 58,7% no visām zināmajām satura pārvaldes sistēmām. Kas nozīmē, ka WordPress neapšaubāmi kļūst par CMS pasaules līderi jau šobrīd. ( links: https://en.wikipedia.org/wiki/WordPress , history sadaļā)

wordpress cms
Ar WordPress jūs varat izveidot jebkuram mērķim domātu mājaslapu.

Sākotnēji WordPress tika veidota kā satura pārvaldes sistēma blogiem, taču mūsdienās jūs varat to izmantot, lai izveidotu jebkuram mērķim paredzētu mājaslapu. Tas ir noticis pateicoties tam, ka WordPress ir kļuvusi daudzpusīga un tagad ir pieejamas neskaitāmas WordPress tēmas – mājaslapas dizaina platformas un moduļiem jeb spraudņiem, kas angliski saucas plugins.

wordpress themes

WordPress E –komercijai.

E –komercijas nolūkiem ir pieejamas ļoti daudz un dažādas dizainu tēmas un iespējas. Ar to palīdzību jums ir iespējams izveidot ļoti profesionālu un mūsdienu lietotāju prasībām atbilstošu mājaslapu jūsu interntea veikalam. Viena no mūsdienu prasībām ir, lai mājaslapa spēj pati pielāgoties lietošanai caur mobilajām ierīcēm – telefoniem un planšetdatoriem. Ir neapstrīdams fakts, ka tādu lietotāju paliek arvien vairāk. Piemēram, Amazon jau 2015. gada Ziemassvētku iepirkumu laikā gandrīz 70% pircēju veica pasūtījumus caur mobilajām ierīcēm( links: http://time.com/4162188/amazon-holiday-shopping-statistics-2015/ ).

Šāds trends ir novērojams arī citās nozarēs. Cilvēki arī Latvijā arvien vairāk pērk preces, pasākumu un ceļojumu biļetes un rezervē viesnīcas caur saviem telefoniem.

WordPress piedāvā WooCommerce un eCommerce moduļus interneta veikalu izveidošanai, kuri ir domāti fizisku preču kā arī pakalpojumu pārdošanai.

ecommerce

WordPress piedāvā daudz iespēju interešu lapu izveidei

Ar WordPress jūs varat izveidot visdažādāko veidu interešu lapu komerciāliem un nekomerciāliem nolūkiem. Tā var būt gan kā lapa reģistrētiem biedriem par maksu vai atvērta visiem lietotājiem bez maksas. Iespēju ir ļoti daudz un dazādas – jūs varat izveidot sekojošas lapas:

 • Diskusiju forums interešu sfērā
 • Sludinājumu portāls
 • Blogs
 • Agregators – lapa, kura apkopo citu interneta lapu aktualitātes konkrētā sfērā
 • Meklētājserviss
 • Video satura lapa, līdzīgi kā Youtube vai Vimeo
 • Foto satura lapa, līdzīga kā Flickr

Visas šīs opcijas ir iespējams padarīt par maksas pakalpojumu, pievienojot attiecīgus spraudņus.

WordPress ir labs priekš SEO

Ja jums ir svarīgi reitingi Google meklētājserverī, tad WordPress ir par 99% atbilstošs un draudzīgs tam. Kā zināms, Google meklētājserveris pozicionē un parāda lapas saskaņā ar iepriekš rakstītu algoritmu un specifiskiem parametriem. WordPress ir pilnībā atbilstošs tiem un tiek pastāvīgi uzlabots un sekots līdzi jaunākajiem trendiem un prasībām. Tāpat ir pieejami spraudņi, kuri palīdz uzlabot un izcelt jūsu WordPress lapu augstakās pozīcijās.

worpress seo
WordPress papildus priekšrocības.
 • WordPress ir ļoti vienkārša un viegla vadība un navigācija.
 • To ir ļoti viegli uzlabot un pārveidot.
 • Pastāvīgi tiek uzlabotas un piedāvātas dažādas iespējas, spraudņi.
 • Liela WordPress sabiedrība ar forumiem un atbalstu palīdz identificēt un risināt jebkuru radušos problēmu.
 • WordPress ir optimizēta priekš SEO visos aspektos – teksti, bildes un video.
 • Tā ir pietiekami droša pret hakeru uzbrukumiem.
worpress plugins

Viegla optimizācija priekš soctīkliem.

aventus Ja jums ir svarīga klātbūtne un sabiedriskās attiecības ar soctīklu starpniecību, tad WordPress ir ļoti labi savietojama ar tiem.
Piemēram, ja jums ir blogs, tad Facebook automātiski izveido smuku ierakstu. Līdzīgi ir ar Twitter – izmantojot speciālu spraudni, jūsu tvīts tiek izveidots automātiski. Jums vien ir jānokopē un jāievada saite attiecīgakos soctīklos un dators izdara pārējo. Tas ne tikai palīdz izveidot profesionāli attēlotu ierakstu, bet ietaupa jums daudz laika. Tāpat laika taupības nolūkos ir pieejams specials spraudnis, kas publicēs ierakstus pēc grafika – robots strādā jūsu vietā un jūs varat savu laiku tērēt daudz svarīgākām lietām.

Saņemt piedāvājumu