Kas ir Shopify un kā ar tā palīdzību
jūs varat uzsākt e-komerciju lētāk.

Ja jums ir pienācis brīdis, kad vēlaties uzsākt e-komerciju preču vai pakalpojumu pārdošanas jomā, tas nozīmē, ka jums ir nepieciešams atrisināt virkni jautājumu, kas ir saistīti ar to, kā organizēt biznesu – mājaslapu jeb intertneta veikalu, maksājumu sistēmu un vēl daudz citas nianses. Tādu problēmu risināšana var radīt daudz galvassāpes un prasīt ievērojamas finanšu investīcijas.

Taču šo problēmu var atrisināt daudz ērtāk un ar ievērojami mazākiem riskiem, īpaši gadījumā, ja jūs neesat pārliecināti par to, kā tirgus reaģēs un kāds būs pieprasījums jūsu piedāvatajai precei. Tas ir Shopify un tālāk rakstā jums būs iespēja uzzināt kas tas ir, kā tas darbojas, kādus ieguvumus tas sniedz un kā tas var jums palīdzēt uzsākt biznesu e-komercijas jomā.

Samērā lēti un vienkārši izveidot un palaist interneta veikalu.
Gatava maksājumu sistēma, kas integrē sevī visus populārākos maksājumu veidus un kartes.
Tiek piedāvātas daudz aplikāciju mobilajam mārketingam.

Kas ir Shopify

Shopify ir e-komercijas platforma, kura ir domāta, lai izveidotu interneta veikalu.

Būtībā tā ir uz Saas ( Software as a Service) principa bāzēta platforma. Ar Shopify jūs varat ļoti īsā laikā un ērtā veidā izveidot interneta veikalu un tā nodrošina visu nepieciešamo – sākot ar mājaslapas dizaina paraugiem un beidzot ar maksājuma sistēmu. Tāpat ir pieejamas dažādas aplikācijas, kuras jums palīdz veicināt biznesu vai atvieglot jūsu darbu. Shopify kā e – komercijas platformu izmanto ap 3 miljoniem interneta veikalu visā pasaulē Tā ir ļoti droša, atzīta un zināma sistēma.

shopify

Kā darbojas Shopify?

shopify 27eur Atsķirībā no, piemēram, WooCommerce/WordPress platformas Shopify darbojas pēc būtiski citiem principiem. Un katrai no tiem ir savi plusi un mīnusi. Shopify priekšrocības ir tādas, ka jūs maksājat abonēšanas maksu par to ik mēnesi, taču jums nav jarūpējas un jādomā par to, kā izveidot un uzturēt sistēmu –visu varat dabūt gatavu par samērīgu mēneša maksu.

Tāpat vienkāršākā variantā interneta veikalu var izveidot cilvēks bez tehniskām zināšanām, taču to visu var uzlabot un pielāgot jūsu specifiskajām vajadzībām iespēju robežās, jo Shopify nodrošina visus nepieciešamos kodus. Taču tādi nav pieejami ikdienas klientam, tie instrumenti ir pieejami Shopify Partneriem.

Jūsu ieguvumi izmantojot Shopify

Samērā lēti un vienkārši izveidot un palaist interneta veikalu

Gatava maksājumu sistēma, kas integrē sevī visus populārākos maksājumu veidus un kartes.

Tiek piedāvātas daudz aplikāciju mobilajam mārketingam, jo cilvēki arvien vairāk pērk caur telefoniem un planšetdatoriem

Administratora panelī jūs viegli varat pievienot produktus, mainīt cenas, izveidot online atlaižu kupona kodus ( kurus, piemēram, varat dāvināt saviem sekotājiem soctīklos).

Nav jāuztraucas par web hostingu, SSL sertifikātiem un citām ar izmaksām saistītām lietām.

Shopify serveri nodrošina ļoti ātru lapas ielādi, kas ir ļoti būtisks faktors mūsdienās, jo pircēju prasības pēc nevainojamas pakalpojumu kvalitātes arvien aug.

Iespēja iesākt ar bāzes versiju un to uzlabot vēlāk pēc nepieciešamības.

Iespēja vēlāk pārnest sistēmu uz Magneto un WooCommerce platformām.

Iespēja uzlabot vai izveidot vairāku pārdevēju platformu( Multi Vendor Marketplace), kurā produktus var pievienot un tirgot vairāki pārdevēji vienlaikus, līdzīgi kā eBay.

Kā mīnusu var minēt to, ka Shopify nepiedāvā vairāku valodu interfeisu standartā, kas nozīmē, ka jums var būt tikai viena valoda ( piemēram, LAT vai RUS), taču ir pieejams speciāls spraudnis(plugin), ar kura palīdzību to var atrisināt. Tas gan ir par atsevišķu maksu.

Shopify piedāvā ļoti plašas iespējas biznesā.

shopify shop Shopify ir pasaulē labi zināma un droša platforma, kas vieš papildus uzticību potenciālajiem pircējiem. Tāpat tas ir lielisks risinājums, ja jums ir savs produkts, un jūs vēlaties to piedāvāt visā pasaulē, Shopify var tikt viegli integrēts Facebook tīklā un jūs varat pārdot savus produktus pa tiešo caur Facebook –pircējs var iegādāties no jums preci, nepametot pašu Facebook tīklu. Kā zināms, tas ir potenciāli milzīgs tirgus, ar 1,2 miljardiem lietotāju visā pasaulē. Jūs varat izmantot globāla tirgus priekšrocības, lai pelnītu vairāk. Būt vietējam vai globālam tirgus dalībniekam – Shopify piedāvā jebkuru līmeni!

Saņemt piedāvājumu